LIETUS ŪDENS NOVADĪŠANA
Ievadiet Jūsu telefona numuru, mēs Jums piezvanīsim
Vai piezvaniet mums:
+371 29 636 118
Uzspiežot pogu "Piezvaniet man", piekrītu datu apstrādes noteikumiem
Pārsvarā ūdens novadītājus iedala trīs grupās. Virspuses lineārs ūdens novadītājs – tā ir savā starpā savienotu tekņu uzbūve (renīte, kanāls) un pie tām pieslēgts smilšu uztvērējs, kurš aiztur atkritumus un aizkavē kanalizācijas cauruļu aizsērēšanu. Renītes izgatavo no dažādiem materiāliem: plastikāta, betona, polimēra betona. No augšas tās noklāj ar aizsargrežģi, kurš arī ir izgatavots no plastikas, nocinkotā un nerūsējošā tērauda, čuguna.

Punktveida ūdens novadītājus ar lietus uztvērēju palīdzību lieto kā lietus un kūstošā ūdens vietējo savācēju. Visbiežāk tie kalpo kā sasaistošais posms starp ūdens novadīšanas un kanalizācijas caurulēm. Iekšpusē ieliekamā groza dēļ lapas un citi atkritumi nepiesārņo kanalizācijas cauruli.

Drenāžas ūdens novadīšana ir diezgan sarežģīta inženiertehniska būve, kura paredzēta, lai savāktu un novadītu lietus un grunts ūdeņus. Tādas drenāžas ierīkošanai visbiežāk izmanto īpašu drenāžas cauruli (plastikāta, viļņoto cauruli ar caurumiem), aptītu ar filtru – ģeotekstilu. Tāda sistēma kopā ar pamatu kvalitatīvu hidroizolāciju spēj pasargāt jūsu virspamata stāvu no nevēlama mitruma parādīšanās.
Virsūdens novadīšana
No ēkām un jumtiem
No ceļiem un laukumiem
Pieteikties,
ar jums sazināsies mūsu speciālists
Uzspiežot pogu "nosūtīt", piekrītu datu apstrādes noteikumiem

Pieteikties,
ar jums sazināsies mūsu speciālists
Uzspiežot pogu "nosūtīt", piekrītu datu apstrādes noteikumiem
Made on
Tilda